Idż do treści
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное


Kolędowanie z Enejem

Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie zaprasza w środę (4 grudnia) o godz. 20.00 do Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego na trzecią edycję „Kolędowania z Enejem”! Kolędowanie z Enejem to najbardziej znane, najbliższe naszym sercom polskie kolędy i pastorałki w autorskich aranżacjach zespołu, urozmaicone melodiami rodem z Ukrainy.

Ten niezwykły projekt muzyczny odwołuje się do bogatej tradycji kolędowania. Wszyscy uwielbiamy wspólne śpiewanie znanych, bożonarodzeniowych melodii, a energia, młodość i radość, dobrze znane fanom grupy, dodadzą uroku wspólnie spędzonemu wieczorowi. Ten niepowtarzalny klimat na żywo możemy poczuć uczestnicząc w koncercie kolęd zespołu Enej! Koncert promuje płytę „Kolędy po wspólnym niebem” – zbiór tradycyjnych utworów i znanych wszystkim melodii, w języku polskim i ukraińskim. Zespół po raz kolejny w swojej muzycznej przygodzie sięgnął po gatunkowy eklektyzm, mając jednocześnie pełną świadomość przywiązania do bliskich wszystkim, tradycyjnych linii melodycznych. „Kolędy pod wspólnym niebem” wypływając z wielokulturowej przystani zespołu ENEJ niosą dobrą nowinę całemu światu, niosą pasterską pieśń rozświetlaną blaskiem ognisk nie zważając na granice, podróżując pod, należącym przecież do wszystkich, niebem. A mówiąc prościej – album ten jest ciepły, rodzinny, pełen spokoju i harmonii, które tak pasują do świątecznego czasu.

Bilety na koncert zespołu Enej są personalizowane. Oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdego z uczestników koncertu zostanie wydrukowane na bilecie. Można posiadać go również w wersji elektronicznej. Bilety będą sprawdzane wraz z dowodem tożsamości.

Bilety dostepne online na stronie: https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/enej/ 

Bilet ulgowy: 30 zł – tylko dla studentów UWM. Sprawdzanie na podstawie ważnej legitymacji studenckiej podczas wejścia na koncert.

Bilet normalny: 60 zł – dla wszystkich pozostałych osób.

 

Informacje ogólne

Organizator: Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
Телефон: +48 89 523 49 81
www: https://russ.uwm.edu.pl/

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"