Idż do treści
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное


7. edycja Olsztyn Green Festival

Olsztyn Green Festival to wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz fanów letnich festiwali muzycznych. 7. edycja odbędzie się w połowie sierpnia, a festiwal potrwa aż trzy dni! Natalia Przybysz, Muniek Staszczyk i duet Karaś/Rogucki – to pierwsze gwiazdy przyszłorocznej imprezy. Zapraszamy nad jeziorem Ukiel między 14 a 16 sierpnia.

Długi, sierpniowy weekend to doskonała okazja, żeby przyjechać do olsztyńskiego Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel. Drugi raz festiwal potrwa trzy dni, a to oznacza ogromna dawkę muzyki, warsztatów, zajęć sportowych.

* Natalia Przybysz – wokalistka i autorka tekstów, której muzyczna droga zaczęła się od legendarnej formacji Sistars. Od przeszło dekady z powodzeniem realizuje solową karierę. Jesienią ukazał się szósty jej album pt. „Jak malować ogień”.
* duet Karaś/Rogucki – powstał po zawieszeniu działalności przez zespoły Coma i The Dumplings, w których grali. Współpraca muzyków rozpoczęła się podczas nagrywania coveru T.Love „1996”. Artyści postanowili przypomnieć tę piosenkę właśnie teraz. Okazuje się, że tekst, który opisuje polską rzeczywistość sprzed 23 lat nadal jest boleśnie aktualny.
* Muniek Staszczyk – cały czas aktywnie działał po zawieszeniu działalności formacji, której był liderem, czyli T.Love. 18 października miała miejsce premiera nowego solowego albumu Muoka Staszczyka „Syn miasta”. Jest to produkcja zrealizowana z udziałem wielu artystów i kilku producentów muzycznych.

Olsztyn Green Festival 2020 to ponad 20 gorących koncertów czołowych artystów z szeroko pojętego alternatywnego popu (choć nie zabraknie czołowych przedstawicieli jazzu, hip-hopu i muzyki elektro). Po koncertach tradycyjnie będzie można się spotkać z artystami, zrobić małe zakupy na stoiskach czy zjeść coś pysznego w strefie z topowymi food truckami.

W ciągu dnia jak zawsze planowane są spotkania z ciekawymi ludźmi, warsztaty dla dzieci promujące ekologię, zajęcia sportowe... Nie zabraknie kina festiwalowego z filmami muzycznymi. Wszystko zaś podporządkowane będzie propagowaniu ochrony środowiska i zdrowego stylu życia.

Poziom muzyczny i organizacyjny doceniają także widzowie, którzy regularnie wykupują wszystkie karnety już na wiele dni przed tym wydarzeniem. Podczas ostatniej edycji na Olsztyn Green Festival bawiło się ponad 30 tysięcy osób.

Szczegółowe informacje o festiwalu: na stronie www.olsztyngreenfestival.com oraz na profilu www.facebook.com/olsztyngreenfest 

 

Informacje ogólne

Organizator: Agora S.A. oraz Miasto Olsztyn
Телефон: +48 89 527 31 11
www: http://cojestgrane24.wyborcza.pl/cjg24/1,500,33,Olsztyn-Green-Festival-2019.html

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"