Idż do treści
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное


XVIII Kortowski Mini-konwent Gier Towarzyskich GAMEGRINDER

Akademicki Klub Miłośników Fantastyki „Olifant” zaprasza w sobotę, 1 lutego 2020 roku (w godz. 9.00-19.00), na XVIII edycję Kortowskiego mini-konwentu gier towarzyskich GAMEGRINDER.

Jak co roku, koniec semestru akademickiego i szkolnego miłośnicy gier towarzyskich „świętują” grając w „gry bez prądu” w ramach akcji Gamegrinder. Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać tej inicjatywy, ale jednak gdyby ktoś nie wiedział o co chodzi to przypominamy, że polega ona na graniu w rozliczne współczesne gry towarzyskie (w tym planszowe, karciane, bitewne, a nawet fabularne) udostępniane przez organizatorów oraz przyniesione przez uczestników.

Jak zwykle organizatorzy zapraszają nie tylko tych, którym współczesne gry towarzyskie nie są obce, ale i tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę w świecie gier. Każdy jest mile widziany – młodzież szkolna i przedszkolna, ich opiekunowie i członkowie rodzin, studenci i ci, którzy nigdy ze studiami nie mieli nic wspólnego… Jednym słowem – wszyscy chcący spędzić czas w miłej atmosferze! Wystarczy przyjść, wybrać grę spośród tych przez nas udostępnionych i cieszyć się rozgrywką.

Wstęp jak zawsze darmowy.

Czas i miejsce: sobota 1 lutego 2020 roku, godz. 9:00–19:00, Biblioteka Uniwersytecka, ul. Oczapowskiego 12b (antresola)

Więcej informacji o wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/458858204797870/ 

 

Informacje ogólne

Organizator: Akademicki Klub Miłośników Fantastyki „Olifant”
www: http://akmf.doom.vot.pl/index.php

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"