Idż do treści
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное


Bieg charytatywny 5 KM NADZIEI

Olsztyńskie Stowarzyszenie Hospicyjne „Palium” oraz Stowarzyszenie „LEŚNY CROSS” zapraszają 4 kwietnia 2020 r. na bieg charytatywny 5 KM NADZIEI.

W Hospicjum przebywa 20 osób. Połowa pacjentów wymaga użycia pompy infuzyjnej, czyli urządzenia do dokładnego dawkowania leku zleconego przez lekarza. Pieniądze zebrane podczas biegu będą przeznaczone na zakup pomp infuzyjnych dla Hospicjum. 5 KM NADZIEI ma również na celu pokazanie, że bieganie jest najprostszą formą rekreacji ruchowej, która jednocześnie umożliwia łatwą pomoc osobom chorym. Bieg 5 KM NADZIEI to również sprawdzenie swoich sił i umiejętności.

Z myślą o najmłodszych, przed biegiem głównym odbędzie się bieg dla dzieci (na dystansach: 6-10 lat na 200 m, 11-13 lat na 400 m). O 11:45 organizatorzy zaplanowali rozgrzewkę, ważny element przed każdym biegiem, a czeka nas nie lada wyzwanie!

Bieg główny odbędzie się na dystansie około 5 kilometrów. Tutaj nie liczy się kto jest najlepszy, dlatego ścieżkę można pokonać nawet spacerem. O 13:30 zaplanowano koniec biegu, nie trzeba więc się spieszyć! Limit czasu przeznaczony na ukończenie biegu to 90 minut. Trasa prowadzi po drogach szutrowych i nie posiada atestu. Start i meta biegu zlokalizowane są przy Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie (ul. Parkowa 1, pętla autobusowa Jakubowo). Przebieg trasy będą wskazywały osoby nadzorujące w jaskrawych kamizelkach rozmieszczone co 500 m.

Zapisy prowadzone są tylko przez internet i przyjmowane będą do godziny 23:59 w środę 4 marca 2020 r. lub do momentu wyczerpania limitu uczestników (500 opłaconych Uczestników na wszystkich dystansach): https://superczas.pl/5kmnadziei 

Uwaga! Nie przewiduje się zapisów w dniu Biegu.

Opłata startowa: wszelkie środki zgromadzone tytułem opłaty startowej będą przeznaczone na zakup pomp infuzyjnych dla hospicjum. Podstawowa opłata startowa jest równa 40 zł dla dorosłych i 10 zł dla dzieci ale to Ty zdecydujesz jaką kwotą wesprzesz potrzebujących.

Wpłata na konto do 4 marca 2020, opłata startowa jest równa nie mniej niż 40 zł:

Pakiet startowy obejmuje:
- numer startowy
- okolicznościową koszulkę
- wodę
- pamiątkowy medal na mecie
- profesjonalną opiekę medyczną

Szczegółowe informacje o biegu na stronie: https://5kmnadziei.pl/ 

 

Informacje ogólne

Organizator: Olsztyńskie Stowarzyszenie Hospicyjne „Palium” oraz Stowarzyszenie „LEŚNY CROSS”
Телефон: +48 89 532-61-73
www: https://5kmnadziei.pl/

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"