Idż do treści
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное


Koncert „Jazz pod gwiazdami!”

Olsztyńskie Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne zaprasza w piątek 21 lutego, o godz. 19.00 do sali projekcyjnej na koncert grupy Krzemiński Reunion Project „Jazz pod gwiazdami!”.

Krzemiński Reunion Project zainicjowany przez trębacza Piotra Krzemińskiego, to wynik „muzycznego spotkania po latach” grupy znakomitych i doświadczonych muzyków, od dłuższego czasu z powodzeniem istniejących na scenie jazzowej, którzy wychowywali się i swoje pierwsze muzyczne kroki stawiali w tym samym i bliskich sobie miastach, ale których indywidualne drogi zaprowadziły przez lata w najróżniejsze zakątki Polski i świata. Przez wiele lat zdobywali doświadczenie grając ze świetnymi i znanymi muzykami jazzowymi – z Polski i nie tylko. Niektórzy założyli również własne zespoły. Okazało się, że energia i potencjał tej grupy są tak duże, że Reunion Project przestał być jednorazowym projektem, a stał się regularnym zespołem grającym koncerty i przygotowującym się do wydania płyty.
Zespół współtworzą:
Piotr Krzemiński – trąbka, flugelhorn
Michał Borowski – saksofon tenorowy
Dariusz Petera – piano
Andrzej Zielak – kontrabas
Karol Domański – perkusja
W Olsztyńskim Planetarium kwintet wykonywać będzie głównie kompozycje Piotra Krzemińskiego, którego muzyka inspirowana jest nowoczesnym podejściem do jazzu, podróżami po świecie oraz starym dobrym „mainstreamowym” jazzowym brzmieniem. Indywidualność każdego z muzyków, a jednocześnie wzajemne zrozumienie oraz świetna muzykalność, nadają kompozycjom jeszcze ciekawszego charakteru. To opowieść o inspiracjach i doświadczeniach zebranych przez lata, dużo radości płynącej ze wspólnego grania oraz duża dawka dobrego jazzu.

W ramach organizacji koncertu zostaną specjalnie przygotowane animacje prezentowane na kopule, które znakomicie podkreślą charakter jazzowych improwizacji.
• START: o godz. 19.00
• MIEJSCE: sala projekcyjna Olsztyńskiego Planetarium (al. J. Piłsudskiego 38)
• BILETY: 35 zł

Rezerwacja biletów możliwa jest tylko telefonicznie pod nr 89-650-04-20 w godzinach pracy OPiOA: poniedziałek-piątek w godz. 8.00-18.00; sobota-niedziela w godz.10.00-18.00
Zarezerwowane bilety należy wykupić NAJPÓŹNIEJ, w ciągu 3 dni od daty rezerwacji, w kasie Planetarium. Rezerwacje niewykupione do tego terminu zostaną ANULOWANE
lub
dokonać płatności przelewem najpóźniej do dnia 17.02.2020 r. na konto BOŚ SA O/Olsztyn nr: 88 1540 1072 2001 5000 3724 0002 (nie zapominając o podaniu imienia, nazwiska, oraz nr rezerwacji).
Bilety opłacone przelewem można odebrać w dniu koncertu.

 

Informacje ogólne

Organizator: Olsztyńskie Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne
Телефон: +48 89 650-04-20
www: http://planetarium.olsztyn.pl/

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"