Idż do treści
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное


V edycja Ukiel Olsztyn Półmaraton

Po rocznej przerwie Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie zaprasza do udziału w V edycji Ukiel Olsztyn Półmaraton. Zawody kierowane są do wszystkich chętnych osób oraz całych rodzin, bez względu na wiek. Organizatorzy zaplanowali bieg główny na dystansie półmaratonu oraz biegi towarzyszące dla dzieci i młodzieży (starty odbędą się na dystansach krótkich oraz 21 km).

V Ukiel Olsztyn Półmaraton odbędzie się 10 października 2021 r. Wydarzenie to nie jest przeciętnym półmaratonem! Wyścig rozpoczyna się i kończy na plaży miejskiej, malownicza trasa przebiegnie tradycyjnie najpiękniejszymi ścieżkami dookoła jeziora Ukiel. Dodatkowo czeka Was mnóstwo atrakcji w miasteczku biegowym. Impreza będzie świetną okazją do spędzania czasu w gronie rodziny i przyjaciół.

Szczegółowe informacje na temat imprez i treningów dostępne są również na:
https://www.facebook.com/ukielolsztynpolmaraton  oraz http://olsztynpolmaraton.pl/

Zapraszamy do udziału!

 

Informacje ogólne

Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie
Телефон: +48 698 686 086
www: http://olsztynpolmaraton.pl/

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"