Idż do treści
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное


Muzyka pod Gwiazdami

Melomanów i miłośników astronomii po raz kolejny chcielibyśmy zaprosić do Olsztyńskiego Planetarium na kolejny cykl wyjątkowych koncertów „Muzyka pod Gwiazdami”. W sezonie jesienno – zimowym, od października do kwietnia, w wybrane piątki o godz. 18.00 odbywają się koncerty muzyki elektronicznej lub współczesnej, wzbogacone o projekcje wyświetlane na kopule Planetarium. Wspaniałe koncerty to wielka improwizacja wykraczająca poza sferę dźwięków. Muzyków inspirują otaczające ich widoki gwiezdnych konstelacji i najodleglejszych zakątków Wszechświata, a ich gra nadaje rytm prezentowanym na żywo projekcjom. Obrazy i dźwięki przenikają się, dopełniają i tworzą jedność. To niepowtarzalna okazja, aby wysłuchać koncertu muzyki elektronicznej pod gwiazdami i uświadomić sobie „muzyczność” nieba i „niebiańskie” pochodzenie muzyki.

Pierwsze spotkanie w ramach cyklu „Muzyka pod Gwiazdami” odbędzie się 8 października 2021 r. pt. „Nowości muzyki elektronicznej” i poprowadzi je oczywiście Leszek Błaszkiewicz. Miniony okres nie był łaskawy dla bywalców spotkań z Muzyką pod Gwiazdami. Podczas spotkania zaprezentujemy utwory z wydawnictw, jakie ukazały się w czasach pandemicznych. Posłuchamy Michała Łapaja, Przemka Rudzia, Tomka Pauszka i kilku innych muzyków. Wszystko oprawione będzie tworzonymi na żywo wizualizacjami na kopule planetarium.

 

Piątek – 8 października

Godz. 18:00.
Cena biletu – 10 zł.
planetarium.olsztyn.pl

 

Informacje ogólne

Organizator: Olsztyńskie Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne
Телефон: 89 650-04-20
www: http://www.planetarium.olsztyn.pl

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"