Idż do treści
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное


Cykl biegów przełajowych City Trail

Ruszyła rejestracja do największego cyklu biegów przełajowych w Polsce – City Trail. Sezon 2021/2022 potrwa od 16 października 2021 do 27 marca 2022. CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden to cykl 5-kilometrowych biegów przełajowych. Łącznie od października do marca odbędzie się 50 biegów (dotychczas w edycji było 60 imprez – po 6 w każdej lokalizacji).

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi sezonu 2021/2022.

Terminy biegów CITY TRAIL 2021/2022 w Olsztynie:
• 16 października,
• 13 listopada,
• 11 grudnia,
• 12 lutego,
• 12 marca.

Sezon zakończy się uroczystym podsumowaniem, z rozdaniem pamiątkowych medali. Te otrzymają biegacze, którzy pobiegną co najmniej 3 razy w edycji. To jeden z elementów charakterystycznych cyklu – podsumowanie zmagań odbywa się na oddzielnej imprezie – gali rozdania nagród. Tym razem w każdym z dziesięciu miast odbędzie się po pięć biegów na dystansie 5 km.

Biegacze startujący w cyklu mogą dołożyć swoją cegiełkę do posadzenia lasu, który powstanie dzięki zbiórce charytatywnej, organizowanej przez Fundację Krok do Natury – organizatora City Trail. A wszystko dzięki współpracy z Fundacją Las Na Zawsze.
Kwoty, jakimi będziecie mogli wesprzeć Fundację to:
- 30 zł w przypadku karnetów dla dorosłych,
- 10 zł w przypadku pojedynczych biegów,
- 10 zł w przypadku karnetów dla dzieci,
- 5 zł w przypadku pojedynczych biegów dzieci.

Od pierwszej edycji imprezy zorganizowanej w 2010 roku biegom dla dorosłych towarzyszą zawody dla dzieci i młodzieży. Biegi City TrailL Junior są skierowane do dzieciaków w każdym wieku. Dystanse są różne dla każdej kategorii wiekowej:
Najmłodsi – mający mniej niż 5 oraz w wieku 6-7 lat – biegają 300 m (kategorie D0 i D1).
Nieco starsi – 8- i 9-latkowie (kategoria D2) – mają do pokonania 600 m.
Dzieci w wieku 10-12 lat (kategoria D3) pokonują 1 km.
Młodzież od 13 do 15. roku życia (kategoria D4) startuje na 2 km.
Informacje o zawodach można znaleźć na stronie: https://citytrail.pl/ oraz na profilu: https://www.facebook.com/CITYTRAILpl/ 

 

Informacje ogólne

Organizator: Fundacja Krok do Natury
www: https://citytrail.pl/

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"