Idż do treści
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное


Spotkanie z Jakubem Poradą „Podróże dla każdego”

W jaki sposób wybrać się w cotygodniową podróż za niewielkie pieniądze? Jak umiejętnie wyszukać bilety, noclegi i stworzyć ciekawy plan weekendowych podróży? Zainteresowany?

Zapraszamy na spotkanie z Jakubem Poradą! Zobacz na żywo proces polowania na okazje i promocje i zyskaj praktyczną wiedzę na ten temat!

Niezależnie od tego, ile masz lat i jak gruby jest twój portfel – możesz podróżować niemal co tydzień, ciesząc się poznawaniem nowych miejsc i ludzi!

Spotkanie z Jakubem Poradą odbędzie się 7 grudnia (wtorek) o godz. 18.00 w Bibliotece Multimedialnej Planeta 11 w Olsztynie

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!

Jakub Porada – wieloletni dziennikarz i prezenter telewizyjny współpracujący z TVN, TVN24, TTV, ale także wykładowca uniwersytecki, autor książek: „Chłopaki w sofixach’’ (2011); „Niezły numer, czyli dziewczyny w białych tenisówkach” (2017); „Porada na radę” (2014); „Polska da radę” (2015); „Porada na Europę” (2016), „Porada na Europę 2” (2018) i najnowszej „Dasz radę. Przewodnik na trudne czasy” (2021). Jakub Porada jest specjalistą od taniego podróżowania, prowadzącym popularną serię w Dzień Dobry TVN: „Porada da Radę” oraz „Pora na Polskę”. Obecnie prowadzi również podróżniczy cykl w TVN24 ,,Polska na Weekend’’. Jest autorem i prowadzącym program ,,Pokaż nam świat” w TVN24Bis, a także program ,,Porada na weekend’’ w Travel Channel.

 

Informacje ogólne

Organizator: Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynie
Телефон: +48 89 535 30 80
www: https://mbp.olsztyn.pl/

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"