Idż do treści
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное


Olsztyn Green Festival 2022

Kolejna edycja Olsztyn Green Festival odbędzie się w dniach 12-14 sierpnia 2022 roku na terenie Centrum Rekreacyjno-Sportowego UKIEL w Olsztynie. Bilety już w sprzedaży!

Organizatorzy ogłosili już pierwszych artystów, którzy wystąpią na Olsztyn Green Festival 2022, na scenie w malowniczej scenerii jeziora Ukiel zagrają m.in.: Daria Zawiałow, Kasia Lins, Baranovski, Mrozu!

Jak zawsze, na OGF zobaczymy crème de la crème polskiej muzyki alternatywnej, popowej, elektronicznej, hip-hopowej, jednym słowem muzyczny top, w ramach którego podczas trzech dni zaprezentuje się aż 24 artystów! Olsztyn Green Festival to festiwal muzyki i „zielonego” stylu życia, który co roku odbywa się na terenie plaży miejskiej CRS „Ukiel” w Olsztynie. Kolejna edycja festiwalu odbędzie się w dniach 12-13-14 sierpnia 2022 roku (piątek, sobota i niedziela). To fantastyczna impreza dla każdego, kto ceni sobie kontakt z naturą oraz dobrą muzyką, kto uwielbia relaks w malowniczej scenerii na plaży nad przepięknym jeziorem, kto kocha dobrze zjeść, czy spędzić miło czas z przyjaciółmi. To w końcu przedłużony, wakacyjny weekend pełen niezapomnianych muzycznych wrażeń wśród zieleni i wody.

Aktualne informacje o wydarzeniu: https://pl-pl.facebook.com/olsztyngreenfest/ 

 

Informacje ogólne

Organizator: Agora S.A.
www: https://pl-pl.facebook.com/olsztyngreenfest/

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"