Idż do treści
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное


Noc Biologów

Zapraszamy na jedenastą Noc Biologów w Olsztynie i okolicach. Po raz drugi przedsięwzięcie odbędzie się w pełni online, hybrydowo i zdalnie, a potrwa aż do końca maja br. Hasłem przewodnim tegorocznej Nocy Biologów jest Różnorodność Biologiczna - od genu po ekosystem. 

Od 14 stycznia 2022 naukowcy z Wydziału Biologii i Biotechnologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie zapraszają na festiwal naukowy z licznymi wykładami, warsztatami, wystawami internetowymi oraz grami edukacyjnymi online. Każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego, niezależnie od wieku i wykształcenia. 

„Noc Biologów” to ponad 100 różnych propozycji adresowanych do różnego poziomu zarówno wiedzy biologicznej jak i wieku uczestników. Są propozycje dla najmłodszych, licealistów, studentów, dorosłych i dla seniorów. Zachęcamy do uczestnictwa rodzinnego. Szczegółowy program wydarzenia: https://view.genial.ly/61a73510355b600d5c4967f4 

 

Informacje ogólne

Organizator: Wydział Biologii i Biotechnologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
www: https://www.facebook.com/NocBiologowOlsztyn/

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"