Idż do treści
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное


Dzień Dziecka od A do ZET

Urząd Miasta Olsztyna wspólnie z Radiem ZET i Stowarzyszeniem Starówka Razem zapraszają na Dzień Dziecka od A do ZET. 2 czerwca 2022 r. w godzinach 14:00-18:00 spotykamy się na Rynku Starego Miasta w Olsztynie!

Główną atrakcją będzie parada postaci bajkowych. Znane i lubiane postacie z seriali, komiksów i kinowych mega hitów opanują olsztyńską starówkę. Na najmłodszych będą czekać również specjalnie przygotowane strefy.
Strefa Radia ZET:
- Pamiątkowa Foto Budka
- Muzyczne Karaoke
- Strefa balonów od Radia ZET
- Symulator Deski
- Strefa animacji plastycznych
  • malowanie fartuszków
  • budowanie i malowanie kartonowych konstrukcji

Strefa Sponsora Blaupunkt:
- Zabawy na hulajnogach elektrycznych
- Gry i konkursy

Dodatkowo „Kawiarnia Moja” zaprasza dzieci od 6 roku życia na warsztaty cukiernicze „Marcepan Królewiecki z Olsztyna”. Warsztaty odbędą się o godzinie 16:00 i 17:15. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń, które należy przesłać na adres e-mail: ala@kawiarniamoja.pl

 

Informacje ogólne

Organizator: Urząd Miasta Olsztyna, Radio ZET i Stowarzyszenie Starówka Razem
Телефон: +48 89 534 99 11
www: https://olsztyn.eu/o-olsztynie.html

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"