Idż do treści
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное


Deskorolkowe Mistrzostwa Olsztyna 2022

Stowarzyszenie Sportowe Warmia Riders wraz z Miejskim Zespołem Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie mają przyjemność zaprosić na Deskorolkowe Mistrzostwa Olsztyna 2022! Wydarzenie odbędzie się 25 czerwca 2022 r. na Skateparku Jaroty, przy ul. Herdera 3.

Organizatorzy zawody podzielili na dwie konkurencje: Game of S.K.A.T.E oraz Best Trick.

Game of S.K.A.T.E
Główna konkurencja zawodów to oczywiście Game of Skate na olsztyńskich zasadach. SKATE zawsze wzbudza masę emocji i buduje napięcie! Również w tym roku, uczestnicy będą walczyli o tytuł Króla Olsztyńskiego Flatu! Zwycięzca konkurencji S.K.A.T.E. wygrywa również awans do finału Deskorolkowych Mistrzostw Olsztyna 2022 Vol. 2, które odbędą się na Skateparku CRS Ukiel.

BEST TRICK
Druga konkurencja, czyli szansa na nagrody dla tych, którzy polegną na prostych trickach w SKATE, jak również dla wszystkich innych uczestników jest kategoria Best Trick. Ten odbędzie się na plazie/piramidzie z rurą i hubbami.

Do wygrania nagrody rzeczowe (sprzęt deskorolkowy oraz gadżety) o łącznej wartości ponad 1000 zł!

Uczestnictwo w zawodach można zgłaszać się mailowo pisząc na adres: warmia.riders@gmail.com lub na miejscu imprezy, w dniu zawodów od 13.00 do 14.00. Udział w zawodach i zapisy są bezpłatne. Osoby niepełnoletnie mają obowiązek dostarczyć wypełnioną i podpisaną przez prawnego opiekuna zgodę na uczestnictwo w zawodach!

 

Informacje ogólne

Organizator: Stowarzyszenie Sportowe Warmia Riders
www: https://pl-pl.facebook.com/WarmiaRiders/

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"