Idż do treści
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное


Olsztyńskie Dni Nauki i Sztuki

Jubileuszowa 20. edycja Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki odbędzie się w dniach 21-23 września 2022 r.

Olsztyńskie Dni Nauki i Sztuki to uniwersyteckie wydarzenie, które poprzez laboratoria, warsztaty, pokazy doświadczeń ukazuje świat pełen fascynujących zjawisk - świat, w którym nic nie jest takie, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. W tym roku zajęcia będą odbywać się zarówno stacjonarnie, jak i zdalnie.

Do września zostało coraz mniej czasu, więc to dobry moment, by sprawdzić, na jakim etapie są przygotowania.

Program 20. edycji ODNiS zwiera ok. 400 różnego rodzaju aktywności. Na tym etapie prac jesteśmy w trakcie weryfikacji zgłoszeń. Będzie coś dla pasjonatów zagadek: „Młodzi detektywi w laboratorium na tropie zagadek chemicznych”, dla łasuchów — „Świat słodkości w żywności”, dla miłośników przyrody — „Las w szkatułce”, oraz coś dla tych, którzy stawiają na własny rozwój — „Twój mózg to Twoja firma, czyli co zrobić, aby wszystko dobrze funkcjonowało i firma przynosiła zysk?”. O zapisach na warsztaty i różnego rodzaju aktywnościach organizatorzy będę informowali w mediach społecznościowych na Facebooku i Instagramie.

Kategoriami tematycznymi tegorocznego wydarzenia będą:
- Tajemnice Przyrody
- Zdrowe Życie
- Świat Technologii
- Bez Granic
- Sztuka w nas

 

Informacje ogólne

Organizator: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
www: http://www.uwm.edu.pl/

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"