Idż do treści
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное


Premiera - „O Pierogowej Królewnie, psotnym Kłobuku i Dzyndzałkach”

Olsztyński Teatr Lalek zaprasza na premierowy pokaz przedstawienia „O Pierogowej Królewnie, psotnym Kłobuku i Dzyndzałkach” - niedziela (2 października), godz. 17.00 (scena kameralna).

Warmińskie Skrzaty Miłka Warmiłka i Miłek Warmiłek opowiedzą o tym skąd się wzięły dzyndzałki i dlaczego Kłobuk lubi psoty. Dowiecie się dlaczego wesoła Królewna zamieniła się w kapryśną i chciwą Pierogową Królewnę. Bajka To opowieść o tym, że kapryszenie, marudzenie i chciwość można dzięki przyjaźni zamienić w radość, śmiech i chęć dzielenia się. Rozśpiewane przedstawienie o warmińskiej tradycji kulinarnej, która uczy nas dzielenia się tym co najpiękniejsze – uśmiechem i radością z bycia razem.

scenariusz: Ania Piotrowska
reżyseria: Eugenia Bohdanova
scenografia: Alicja Borsiak-Śleszyńska, Katarzyna Oleszczuk, Adam Cieślak, Monika Wójcik oraz Rzemieślnicy Teatralni OTL
muzyka: Ania Broda
występuje: Hanna Banasiak

 

Informacje ogólne

Organizator: Olsztyński Teatr Lalek
Телефон: +48 89 538 70 20
www: https://teatrlalek.olsztyn.pl/

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"