Idż do treści
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное


Prosto z ulicy: street art – cenne dzieło czy wandalizm

BWA Galeria Sztuki w Olsztynie serdecznie zaprasza na spotkanie z cyklu „Środa dla seniora”, które odbędzie się 30 listpoada (środa) o godz. 17:30 w siedzibie galerii – Piłsudskiego 38, Olsztyn.

„Środa dla seniora” to propozycja dedykowana dla osób starszych, które chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu kultury i sztuki. Program spotkań obejmuje tematyczne prelekcje pogłębione dyskusją z uczestnikami.

Kolejne spotkanie zostanie poświęcone sztuce ulicy, która budzi wiele kontrowersji. Rozwiejemy wątpliwości jaka jest granica między sztuką, a wandalizmem i czym właściwie jest street art, który przez wielu niekoniecznie uznawany za działalność artystyczną – przecież każdy tworzy jak chce i gdzie chce... ale czy napewno? O tym przekonamy się już podczas najbliższego wykładu.

Wykład poprowadzi Monika Sadowska (specjalistka ds. wystaw i promocji w BWA).

 

Informacje ogólne

Organizator: BWA Galeria Sztuki w Olsztynie
Телефон: +48-89-527-94-66
www: http://bwa.olsztyn.pl/bwa3/index.php

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"