Idż do treści
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное


Czytowisko: jak to jest z tą kasą vol. 2

MOK Olsztyn serdecznie zaprasza dzieci w wieku 8-10 lat na spotkanie z książką i oryginalne warsztaty literackie! Czytowisko: jak to jest z tą kasą vol. 2 odbędzie się w czwartek 23 listopada o godz. 17:30 w sali kameralnej Kamienicy Naujacka.

Podczas wydarzenia zaprosimy Wasze dzieciaki do wysłuchania fragmentów książki Joanny Jagiełło „Biuro śledcze Trop Sekret". A po Czytowisku porozmawiamy sobie o tym, czy pomagać osobom potrzebującym. Kim w ogole może być taka osoba i czy każdy może nią zostać? Czy pieniądze są w stanie rozwiązać każdy problem? Skąd biorą się pieniądze i jak trafiają do naszych portfeli?
Po rozmowie, podczas warsztatów literackich, uczestnicy stworzą własne opowieści kryminalne. Z wielką przyjemnością zaprezentujemy je na internetowej stronie Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie oraz w naszych mediach społecznościowych!
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy przez formularz dostępny na stronie https://mok.olsztyn.pl/.../czytowisko-jak-to-jest-z-ta.../

Czytowisko: jak to jest z tą kasą vol. 2
23 listopada (czwartek) / godz. 17:30
Kamienica Naujacka, sala kameralna
Wstęp wolny
Zapisy: https://mok.olsztyn.pl/.../czytowisko-jak-to-jest-z-ta.../

 

Informacje ogólne

Organizator: Czytowisko: jak to jest z tą kasą vol. 2
www: https://www.mok.olsztyn.pl/
Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"