Idż do treści
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное


Premiera Musicalu „WANNA ARCHIMEDESA”

4 grudnia (poniedziałek) | godz. 10:00 | Aula im. Anny Wasilewskiej
Zapraszamy na przebojowy polski musical edukacyjny „WANNA ARCHIMEDESA” wprowadzający dzieci i młodzież w fantastyczny świat najważniejszych dla ludzkości odkryć i wynalazków.
Mądry i zabawny Profesor Rozumny przedstawia swoim uczniom przełomowe zdobycze cywilizacji. Akcja spektaklu dzieje się w klasie z uczniami i laboratorium pełnym tajemniczych sprzętów do przeprowadzenia wielu eksperymentów i naukowych doświadczeń, w którym centralne miejsce zajmuje tytułowa wanna. Spektakl zawiera punkty z podstawy programowej w zakresie fizyki i geografii. Omawia pierwsze wyprawy morskie, zachowanie się̨ ciał na podstawie zasad dynamiki Newtona, pojęcie siły wyporu i prawo Archimedesa. Widzowie poznają zagadnienia techniczne i fakty historyczne, które analizowane są na przykładzie ciekawych doświadczeń́, przedstawione młodym Widzom w atrakcyjnej, wesołej i przystępnej formie. Walorem musicalu są piosenki oparte na bardzo dowcipnych i pouczających tekstach Krzysztofa Jaślara oraz wpadającej w ucho, ekspresyjnej muzyce Krystyny Kwiatkowskiej, laureatki nagrody Stowarzyszenia ZAIKS za całokształt twórczości dla dzieci (Zuzia Lalka Nieduża, Pięknie Żyć, Na cztery i na sześć).
Obsada: W programie musicalu zobaczymy plejadę sześciu wspaniałych polskich aktorów z teatrów muzycznych.
Przedstawienie rekomendujemy dla dzieci w wieku 4 - 13 lat.
Czas trwania 75 minut bez przerwy
Scenariusz i reżyseria Krzysztof Jaślar
Muzyka Krystyna Kwiatkowska
Produkcja Impresariat Teatralny M-Bart we współpracy z Fundacją im. Ireny Kwiatkowskiej

Rezerwacje biletów: bajka@mbart.pl
tel.: 603 105 550 / 509 045 133
Impresariat Teatralny M-BART

 

Informacje ogólne

Organizator: Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie
Телефон: +48 603 105 550
www: http://www.ceik.eu/
Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"