Idż do treści
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное


Odpalamy Święta

Olsztynianki, olsztynianie i olsztynianiątka!
Wzywamy Waszej pomocy! W dobie kryzysu ekonomicznego potrzebujemy ogromnych pokładów energii płynących z Waszych serc, uśmiechów oraz głosów, by wspólnie ODPALIĆ ŚWIĘTA!
Pierwszy przejazd świątecznym tramwajem, wspólne kolędowanie oraz rozświetlenie choinki na Starym Mieście nie mogą się odbyć bez Waszego udziału! Liczymy na Was wraz z Radiem Eska!
Zapraszamy 3 grudnia od godziny 16:00 na pierwsze tego typu preludium do wszystkich świątecznych wydarzeń w mieście! Czy mogą bowiem liczyć się Święta bez migoczących światełek zdobiących kolorowe drzewko? ODPALMY je razem!
Załóżcie mikołajowe czapki, brokatowe reniferowe rogi, kolorowe szaliki i dzwoneczki! Niech będzie wesoło i wielobarwnie! Od nas dostaniecie świecące gadżety, które zebrane razem dadzą iskrę do ODPALENIA ŚWIĄT.
Zaczynamy na przystanku tramwajowym „Kanta” od przejazdu świątecznym tramwajem wraz z kolędującym chórem Bel Canto pod dyrekcją charyzmatycznego Jana Połowianiuka. Ze śpiewem na ustach przemaszerujemy potem od Wysokiej Bramy pod Stary Ratusz, gdzie rozpalimy migoczące serduszka oraz wielką olsztyńską choinkę! Pośpiewamy, może nawet potańczymy i zrobimy sobie wspólne kolorowe zdjęcie! Zaprosimy też na otwarcie wyjątkowej wystawy w Galerii Dobro, a będzie to Wielka Księga Bałwanów stworzona przez najmłodszych mieszkańców Olsztyna.
Tak przygotowane Stare Miasto będzie gościło nasze wydarzenie Święta. Dobrze Was widzieć!, na które już dziś rezerwujcie sobie czas 9 i 10 grudnia. Klikajcie „Wezmę udział” w wydarzeniu, żeby być na bieżąco z atrakcjami, które dla Was szykujemy!
3. grudnia 2023
16:10 – odjazd świątecznego tramwaju z przystanku „Kanta”
16:31 – przemarsz kolorowego orszaku z przystanku „Wysoka Brama” pod Stary Ratusz (pamiętajcie o kolorowych świątecznych przebraniach, gadżetach i świecących elementach – niech nas widzą z kosmosu!)
16:45 – odpalenie staromiejskiej choinki z pomocą energii ludzkich serc i wspólne zdjęcie
17:00 – kolędowanie z chórem Bel Canto
Od 16:00 – wystawa Wielka Księga Bałwanów w Galerii Dobro stworzona przez podopiecznych Pałacu Młodzieży.
Do zobaczenia!

 

Informacje ogólne

Organizator: MOK Olsztyn
www: https://www.mok.olsztyn.pl/
Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"