Idż do treści
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное


Bożonarodzeniowy konwój radia RMF FM

W czwartek 14 grudnia przyjedzie do Olsztyna Bożonarodzeniowy konwój radia RMF FM. Na mieszkańców w ramach akcji „Choinki pod choinkę od RMF FM i Małopolski” czekać będzie kilkaset darmowych drzewek i małopolskie przysmaki oraz spotkanie z Natalią Nykiel.
W tym roku świąteczna trasa choinkowa organizowana jest przez RMF FM i Małopolską Organizację Turystyczną. Przez tydzień radio odwiedzi aż 10 miast. W Olsztynie świąteczne drzewka rozdawane będą w czwartek od godz. 9:00 na Rynku Staromiejskim. Tam też na wszystkich mieszkańców czekać będą dodatkowe atrakcje, m.in. przysmaki kuchni małopolskiej.
Gwiazdą specjalną w Olsztynie będzie Natalia Nykiel, autorka takich hitów jak „Bądź duży”, „Error” czy „Discordia” – za płytę o tym samym tytule, z której pochodzi ten utwór, otrzymała nominację do Fryderyka w kategorii Album Roku Elektronika.
Relacji reporterów z bożonarodzeniowego miasteczka RMF FM będzie można słuchać na bieżąco na antenie radia oraz śledzić w social mediach stacji.
Wielki finał akcji „Choinki pod choinkę od RMF FM i Małopolski” odbędzie się w sobotę 16 grudnia w Krakowie, gdzie na Małym Rynku w samo południe spotkać będzie można Dominika Dudka, Feel i Lanberry.
Akcję „Choinki pod choinkę” RMF FM organizuje od 2000 roku.
RMF FM to największa rozgłośnia radiowa w Polsce. Stacja nadaje „Najlepszą Muzykę” w formacie AC (adult contemporary) – przeboje z ostatnich dekad. RMF FM uznawane jest za jedno z najszybszych i najbardziej wiarygodnych źródeł informacji. „Fakty RMF FM” przygotowuje zespół kilkudziesięciu dziennikarzy, reporterów lokalnych i korespondentów zagranicznych.
 

 

Informacje ogólne

Organizator: Grupa RMFFM
Телефон: +48 600 002 531
www: https://www.gruparmf.pl/
Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"