Idż do treści
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное


Zbigniew Urbalewicz: Quadrata

MOK Olsztyn serdecznie zaprasza na wernisaż Zbigniewa Urbalewicza "Quadrata". Otwarcie wystawy odbędzie się w czwartek 18 stycznia o godz. 18:00 w Galerii Amfilada przy ul. Dąbrowszczaków 3.
Zbigniew Urbalewicz – artysta sztuk wizualnych, urodzony w 1968 r. w Dobrym Mieście. Ukończył studia na Wydziale Sztuki UMK w Toruniu. Dyplom z grafiki warsztatowej zrealizował w Zakładzie Grafiki pod kierunkiem prof. Ryszarda Krzywki. W pracy artystycznej uprawia głównie grafikę, rysunek i grafikę użytkową. Jego pasją jest również kaligrafia i wszystko co związane z pismem. W pracy posługuje się często literą i tekstem jako budulcem struktury prac. Brał udział w ponad czterdziestu międzynarodowych i krajowych wystawach zbiorowych, przygotował ponad dwadzieścia wystaw indywidualnych. Jest wykładowcą Wydziału Sztuki UWM w Olsztynie. Prowadzi także działalność edukacyjną jako autor warsztatów i pokazów.
Od autora: "Na wystawie „Quadrata” prezentuję prace w różnych technikach. Zobaczymy rysunek, grafikę, malarstwo, kolaż, techniki autorskie. Klamrą spinającą i pretekstem do zrobienia tej ekspozycji jest kwadrat o różnej wielkości, zawartości formalnej, treściowej i filozoficznej."
Zbigniew Urbalewicz: Quadrata
18 stycznia (czwartek) / godz. 18:00
Galeria Amfilada, ul. Dąbrowszczaków 3
Wstęp wolny

 

Informacje ogólne

Organizator: MOK Olsztyn
www: https://www.mok.olsztyn.pl/
Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"