Idż do treści
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное


Kacperczyk | Trasa Po Końcu Świata | Olsztyn

Bracia Kacperczyk ruszają w “Trasę Po Końcu Świata”!

To duet tworzony przez pochodzących z Lublina braci - Pawła i Macieja Kacperczyków. Pierwszy z nich odpowiada za produkcję muzyki i gra na perkusji, a drugi jest autorem tekstów, wokalistą i gitarzystą. Bracia byli wcześniej członkami indie elektronicznego projektu Suumoo, który tworzyli wspólnie z Borysem Kunkiewiczem. Trio występowało między innymi na festiwalach takich jak Spring Break, Kraków Live Festival czy Open’er.
Pod koniec działalności Suumoo bracia Kacperczyk rozpoczęli pracę nad materiałem, który znalazł się na ich debiutanckim albumie "Sztuki Piękne". Pierwszym utworem duetu był nagrany wspólnie z Gverillą "Kalejdoskop". Do starszych utworów należy też "Blask" stworzony z Ralphem Kamińskim, z którym bracia występowali gościnnie na jego koncertach. Duet trafił pod skrzydła wytwórni SBM Label, gdzie 14 lutego 2020 roku ukazała się ich pierwsza płyta "Sztuki Piękne".
Maciek i Paweł nie zdążyli jeszcze podsumować jesiennego touru, a za rogiem kolejny koniec świa… roku. Pierwsza postapokaliptyczna wiosna w wykonaniu braci to 11 koncertów w 11 miastach - głównie tych, których nie udało im się odwiedzić w pierwszej części trasy.

 

Informacje ogólne

Organizator: Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie
Телефон: 89 513 17 34
www: https://goingapp.pl/wydarzenie/kacperczyk-trasa-po-koncu-swiata/kwiecien-2024-olsztyn
Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"