Idż do treści
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное


Gombro. Olsztyński dziennik niewydarzony

Sensacyjna wiadomość!
Na strychu jednej z kamienic odnaleziono fragmenty dziennika oraz stare fotografie z zapiskami na odwrocie – wszystko napisane charakterystycznym stylem i sygnowane inicjałami WG. Analizy przeprowadzone przez biegłych grafologów nie pozostawiają wątpliwości – notatki skreślone zostały ręką samego Witolda Gombrowicza.
Niemożliwe? Oczywiście!
Niedorzeczne? W rzeczy samej!
A to zaledwie początek, bo znalezisk tego typu pojawia się coraz więcej. Materializują się w nowszych i starszych budynkach: w piwnicach, pod klepkami paneli, w kącie za długo nieprzesuwaną szafą i w szparze pod pralką.
Może i u Ciebie?
Co więcej, Gombro – czy raczej Gombra ulotny fantazmat – bywa na ulicach Olsztyna widziany z notesem, w którym notuje obserwacje i komentarze na temat rzeczywistości zastanej: o zatłoczonym tramwaju, o żółtym guziku na przejściu dla pieszych, o dziurze pod Wysoką Bramą…
Przez cały kwiecień będziemy je misternie tropić, zbierać i dzielić się z Wami za pośrednictwem strony https://mok.olsztyn.pl i fejsbukowego profilu MOK Olsztyn.

 

Informacje ogólne

Organizator: MOK Olsztyn
www: https://www.mok.olsztyn.pl/
Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"