Idż do treści
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное


Zajezdnia Augiasza: od miotły do robota

MOK Olsztyn serdecznie zaprasza na wystawę dawnych i współczesnych sprzętów służących sprzątaniu. Na wernisaż "Zajezdni Augiasza: od miotły do robota" zapraszamy w środę 17 kwietnia na godz. 17:00, oczywiście do Zajezdni trolejbusowej przy Knosały.

Myślę, więc brudzę. Co najmniej od czasów Kartezjusza człowiek na różne sposoby próbuje kiełznać otaczający go bajzelek. Historia rozwoju cywilizacyjnego to również historia heroicznego znoju ogarniania, czyszczenia, układania i porządkowania, a może nawet upychania.
Jak na przestrzeni lat radzono sobie z tą uciążliwą, ale konieczną mitręgą? Którędy przebiegała ewolucja utensyliów wspierających ludzi w tej nierównej walce? Jak wyglądały i w jaki sposób działały urządzenia pozwalające wstąpić do zakonu Wysokiego Połysku?
O tym wszystkim opowiemy (i pokażemy!) na wystawie "Zajezdnia Augiasza: od miotły do robota". Wernisaż odbędzie się w środę 17 kwietnia o godz. 17:00 w Zajezdni trolejbusowej przy ul. Knosały.
Jesteś tym, co nabałaganiłxś!

Wystawa planowana jest do 19.05.2024 r.

Zajezdnia Augiasza: od miotły do robota
17 kwietnia (środa) / godz. 17:00
Zajezdnia trolejbusowa, ul. Knosały
Wstęp wolny

 

Informacje ogólne

Organizator: MOK Olsztyn
www: https://www.mok.olsztyn.pl/
Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"