Idż do treści
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное


Jak łatwo przyprawić gębę

MOK Olsztyn serdecznie zaprasza na gombrowiczowskie warsztaty kreatywne! O tym jak łatwo przyprawić gębę dowiecie się w sobotę 13 kwietnia o godz. 11:00 w Kamienicy Naujacka przy Dąbrowszczaków 3!

Wszyscy oceniamy i jesteśmy oceniani. Bywamy wkładani w ramy, przypisywane są nam role, doprawiane są nam gęby. Niektóre z tych gąb bywają niewygodne, wręcz bolesne, a mimo to przylegają do nas, przyklejają się tak mocno, że stają się niemal nasze, utożsamiamy się z nimi akceptując je, lub nienawidząc.
Podczas warsztatów porozmawiamy o tym, jakie gęby zostały przyprawione nam w przeszłości. Podejmiemy również próbę popatrzenia na siebie nawzajem w jasnym świetle i przyprawimy sobie zupełnie nowe gęby. A to wszystko wydarzy się przy okazji warsztatu, którego efektem będzie gębowa instalacja artystyczna!
Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Z tej przyczyny obowiązują zapisy przez formularz dostępny na stronie
https://mok.olsztyn.pl/wydarzenia/jak-latwo-przyprawic-gebe/

Jak łatwo przyprawić gębę
13 kwietnia (sobota) / godz. 11:00
Kamienica Naujacka, ul. Dąbrowszczaków 3
Zapisy: https://mok.olsztyn.pl/wydarzenia/jak-latwo-przyprawic-gebe/

 

Informacje ogólne

Organizator: MOK Olsztyn
www: https://www.mok.olsztyn.pl/
Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"