Idż do treści
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное


„Jak nie zachwyca, jak musi zachwycać?!"

„Tak więc, gdy na estradzie pianista bębni Szopena, mówicie, że czar Szopenowskiej muzyki w kongenialnej interpretacji genialnego pianisty oczarował słuchaczy. Lecz, być może, w rzeczywistości żaden ze słuchaczy nie został oczarowany".
Witold Gombrowicz, „Ferdydurke"
Co zachwyca, jak zachwyca, dlaczego zachwyca i po co zachwyca?
A co, jeśli nas nie zachwyca, kiedy inni (podobno bardziej znający się) mówią nam, że nas zachwycać powinno?
Co sprawia, że dzieło staje się sztuką? Kto i jak o tym decyduje?

MOK Olsztyn zaprasza na wyjątkowe warsztaty kreatywne dla dorosłych i młodzieży 14+.
O gustach podobno się nie dyskutuje... My jednak, inspirowani twórczością wybitnego pisarza, bierzemy na warsztat gusta ogólnoświatowe przeszłe, teraźniejsze i przyszłe.
Prowadzeni przez historyka sztuki, przebrniemy przez niełatwe meandry najpiękniejszej dziedziny nauk humanistycznych w poszukiwaniu odpowiedzi na najbardziej nurtujące nas pytania. Kto wie, może rozprawimy się przy okazji z największą zmorą wszystkich artystów – oceną odbiorców.
Warsztaty są skierowane do osób dorosłych i młodzieży 14+. Udział jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. W związku z tym obowiązują zapisy przez formularz dostępny na naszej stronie https://mok.olsztyn.pl/.../jak-nie-zachwyca-jak-musi.../

„Jak nie zachwyca, jak musi zachwycać?!"
19 kwietnia (piątek) / godz. 18:00
Kamienica Naujacka, ul. Dąbrowszczaków 3
Zapisy: https://mok.olsztyn.pl/.../jak-nie-zachwyca-jak-musi.../

 

Informacje ogólne

Organizator: MOK Olsztyn
www: https://www.mok.olsztyn.pl/
Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"