Idż do treści
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное


Olsztyńska Strefa Kibica w Hali Urania

Wielkimi krokami zbliżają się finały piłkarskich Mistrzostw Europy, które zostaną rozegrane w Niemczech. Fani tej dyscypliny sportu oraz reprezentacji Polski będą mogli wspólnie oglądać mecze w największej hali regionu.

W przeszłości piłkarskie pojedynki mistrzowskich imprez w Olsztynie można było oglądać np. w Aquasferze albo w amfiteatrze na Starym Mieście. Nie brakowało też prywatnych inicjatyw, które umożliwiały wspólne dopingowanie Biało-Czerwonych.

Przy okazji rozpoczynających się dla Polaków 16 czerwca zawodów, kibice będą mogli skorzystać z Olsztyńskiej Strefy Kibica, która będzie zlokalizowana w hali Uranii. Każdy z meczów będzie mogło jednocześnie obejrzeć ok. czterech tys. widzów.

- Wiemy, jak ważne dla kibiców jest wspólne przeżywanie sportowych emocji - mówi prezydent Olsztyna, Robert Szewczyk. - Dlatego nasza spółka zdecydowała o wykupieniu licencji. Na pewno będziemy transmitować wszystkie mecze naszej reprezentacji podczas zbliżającego się Euro. Już teraz zachęcam, by zaplanować sobie czas i odwiedzić Olsztyńską Strefę Kibica. Takiego wydarzenia w naszym mieście nie było od lat.

Mecze będą pokazywane na czterech ekranach LED o powierzchni 20 m2 każdy. To ekrany, które zazwyczaj są podwieszone wysoko pod kopułą hali i wskazują np. wynik rozgrywanego na parkiecie meczu. Tym razem zostaną opuszczone na wysokość trybun, by widzowie mogli komfortowo śledzić zmagania.

Widzowie, którzy odwiedzą halę, mogą liczyć na wygodne miejsca siedzące, specjalne menu z przekąskami i napojami, strefę animacji.

Jednorazowa wejściówka to koszt 15 złotych. Natomiast za karnet na wszystkie trzy grupowe mecze Polaków będzie trzeba zapłacić 40 złotych. Bilety dostępne on-line w serwisie Bilet Serwis oraz stacjonarnie w wejściu B1 przy wrotkowisku.

Dołącz do nas i przeżyj niezapomniane emocje piłkarskie w Olsztynie!

16 czerwca 2024 (niedziela) - godz. 15:00
Otwarcie bram od godz. 14:00
POLSKA – HOLANDIA

21 czerwca 2024 (piątek) - godz. 18:00
Otwarcie bram od godz. 17:00
POLSKA – AUSTRIA

25 czerwca 2024 (wtorek) - godz. 18:00
Otwarcie bram od godz. 17:00
FRANCJA - POLSKA

 

Informacje ogólne

Organizator: HALA Olsztyn
Телефон: +48 692-887-173
www: https://hala.olsztyn.eu/

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"