Idż do treści
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное


Spotkanie autorskie z Grzegorzem Januszewiczem

Zapraszamy na spotkanie autorskie połączone z promocją albumu „Olsztyn 4 pory roku w mieście Mikołaja Kopernika”. Wydarzenie odbędzie się w olsztyńskim ratuszu (plac Jana Pawła II 1, sala 219) w poniedziałek 24 czerwca o godz. 18.00. Prowadzenie Łukasz Ślusarczyk.

Urodziłem się w 1973 r. w Reszlu. Fotograficznego bakcyla połknąłem gdy moim pierwszym aparatem - Smeną - fotografowałem wszystko dookoła, a wraz z kolegą spędzałem całe godziny w ciemni. W szkole średniej nadal powoli szlifowałem swój warsztat jako zapalony i czujny obserwator wszelkich szkolnych wydarzeń. Po maturze naukę kontynuowałem w Studium Fotografii w Płocku, a następnie w Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu na kierunku realizacja obrazu filmowego, telewizyjnego i fotografia, w zakresie fotografii. W Olsztynie mieszkam od 1996 roku. Od tego czasu pracowałem przede wszystkim w agencjach reklamowych jako grafik komputerowy i fotograf. Od kilkunastu lat prowadzę własną działalność gospodarczą ukierunkowaną głównie na fotografię. Projekt OLSZTYN narodził się w mojej głowie już dawno, lecz musiało minąć trochę czasu, aby mógł nabrać realnych kształtów. Swoje zdjęcia prezentuję również w mediach społecznościowych, jakimi są Instagram i Facebook.
Grzegorz Januszewicz

 

Informacje ogólne

Organizator: Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynie
Телефон: +48 89 535 30 80
www: https://mbp.olsztyn.pl/

( 2024-06-24 18:00 - 2024-06-24 20:00 ) Ratusz


Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"