Idż do treści

Новости

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
RSS канал статей

Olsztyn numerem JEDEN w rankingu „Business Insider”

Olsztyn został uznany za najlepsze miasto do życia w Polsce w rankingu przygotowanym przez „Business Insider”.

W analizie uwzględniono sześć kategorii – trzy ekonomiczne i trzy społeczne. Olsztyn, który zdetronizował ubiegłorocznego zwycięzcę miasto Poznań, uzyskał wysoką pozycję w trzech z analizowanych kategorii i to zapewniło mu zwycięstwo. Źródła wykorzystane w ...

Visit Olsztyn i Grupa Defence24.pl łączą siły we wspólnym projekcie!

Rok Kopernika był znakomitym pretekstem do tego, by odwiedzić Olsztyn. Specjalne zaproszenie dla żołnierzy i osób im towarzyszących w listopadzie 2023 roku wystosowało Miasto Olsztyn. W ramach akcji „Visit Olsztyn – Nocujesz Zyskujesz” otrzymali oni 15% zniżki na noclegi w wybranych olsztyńskich hotelach.

Akcja cieszyła się sporym zainteresowaniem, tym bardziej, że ...

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku

Z okazji magicznego okresu świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć Wam najlepsze życzenia.

Radości, spokoju i ciepła rodzinnej atmosfery. Niech te święta niosą ze sobą magię spotkań z bliskimi, a każdy moment spędzony w rodzinnym gronie przyniesie w nadchodzącym 2024 roku wiele uśmiechów i pozytywnych wrażeń. Niech będzie to dla Was czas pełny miłości, wzajemnego zrozumienia i ...

Spotkanie Mikołajów w nowej Uranii!

„Zdrowe i bezpieczne święta” to wydarzenie, które w Olsztynie ma już swoją ponad 20-letnią tradycję. Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień wraz z partnerami zawsze przed świętami podkreśla wyjątkowość czasu, który powinniśmy spędzić wśród najbliższych poświęcając im więcej uważności, niż w codziennym, zabieganym życiu.

18 grudnia (poniedziałek) 2023 roku w olsztyńskiej hali ...

Galaktyczny Benefis Uranii

Koncert, laserowe show, tańce i sport. Miasto Olsztyn zaprasza na Galaktyczny Benefis Uranii! Gwiazdą wieczoru będzie… hala URANIA!

15 grudnia Uroczysty Galaktyczny Benefis otworzy zrewitalizowaną i zmodernizowaną Halę Widowiskowo-Sportową Urania. Polskie gwiazdy zaśpiewają kosmiczne przeboje, a wieczór będzie przeplatany pokazami sportowymi i tanecznymi oraz laserowym ...

STARTUJE NABÓR DO 10. EDYCJI AKCJI „VISIT OLSZTYN. NOCUJESZ – ZYSKUJESZ”. NA ZGŁOSZENIA CZEKAMY DO 30 LISTOPADA!

Jesteś właścicielem hotelu, a może prowadzisz inny obiekt noclegowy? Masz restaurację, sklep lub inny punkt usługowy? Chcesz, żeby to właśnie do ciebie trafiali turyści nocujący w Olsztynie? Dołącz do programu „Visit Olsztyn. Nocujesz – zyskujesz”! Wystartował nabór do 10. edycji akcji. Na zgłoszenia czekamy do 30 listopada!

„Visit Olsztyn. Nocujesz – zyskujesz” to ...

Visit Olsztyn – Żołnierski Listopad

Rok Kopernika to świetny pretekst by odwiedzić Olsztyn. Tym razem do fascynującej podróży śladami największego Polaka w historii zachęcamy wojskowych! W listopadzie mamy dla żołnierzy i osób im towarzyszących 15% zniżki na noclegi w wybranych hotelach biorących udział w akcji „Visit Olsztyn – Nocujesz Zyskujesz”.

Mikołaj Kopernik przybył do Olsztyna nieco ponad pięć ...

Olsztyński Rok Kopernika. Kalendarium

W tym roku mija 550. rocznica urodzin oraz 480. rocznica śmierci najwybitniejszego mieszkańca Olsztyna. Przez cały rok w Olsztynie, ale także na Warmii i Mazurach odbędzie się szereg wydarzeń związanych z życiem Mikołaja Kopernika.

Mikołaj Kopernik spędził w Olsztynie i na Warmii ogółem 40 lat ze swojego długiego jak na ówczesne czasy 70-letniego życia. Co więcej, był ...

Rok 2023 rokiem Mikołaja Kopernika!

W 2023 roku przypada 550 rocznica urodzin Mikołaja Kopernika oraz 480 rocznica jego śmierci. Mikołaj Kopernik spędził w Olsztynie i na Warmii ogółem 40 lat ze swojego długiego jak na ówczesne czasy 70-letniego życia. Co więcej, był to jego najbardziej twórczy okres, znaczony wielkimi odkryciami.

Stolica Warmii i Mazur po dziś dzień inspiruje się tym dziedzictwem. O ...

Zostań partnerem „Visit Olsztyn. Nocujesz – zyskujesz”!

Masz restaurację, kawiarnię, bar lub inny punkt usługowy? Chcesz, żeby to właśnie do ciebie trafiali turyści nocujący w Olsztynie? Dołącz do programu „Visit Olsztyn. Nocujesz – zyskujesz”!

Wystartował nabór do 9. edycji akcji. Na zgłoszenia czekamy do 10 grudnia! „Visit Olsztyn. Nocujesz – zyskujesz” to turystyczny pakiet lojalnościowy wprowadzony przez olsztyński ...

Zwiedzaj Olsztyn i zgarniaj nagrody!

Miasto Olsztyn wraz z fundacją Pomaganie Jest Trendy zaprasza mieszkańców i turystów do korzystania z bezpłatnej BABUapki, dzięki której zwykła podróż stanie się interaktywną, ekscytującą przygodą z nagrodami, bowiem aplikacja mobilna Duszka BABU nagradza ludzi za odwiedzanie miejsc. Zachęca ich tym samym by wyjść z domu i aktywnie spędzić czas, odkrywając ciekawe miejsca w Olsztynie, ...

Marcepan królewiecki – słodka pamiątka z Olsztyna

Wytwarzany według XIX wiecznych receptur z Królewca marcepan stał się nową pamiątką z Olsztyna. „Chcemy, by goście pobyt w Olsztynie kojarzyli z tym niepowtarzalnym, oryginalnym smakiem” – przyznał szef promocji w olsztyńskim ratuszu Krzysztof Otoliński.

Olsztyn, podobnie jak cała Warmia oraz Mazury, od lat zmaga się z brakiem regionalnej pamiątki. Na niewiele zdają się ...

Olsztyn wyróżniony za promocję turystyki

Czy Mikołaj Kopernik może być promocyjną „lokomotywą” Olsztyna i Warmii? Oczywiście! Tak też uznali organizatorzy konkursu „Perły Samorządu 2022”, którzy wyróżnili nasze miasto za kampanię promocyjną popularyzującą postać i dziedzictwo wielkiego astronoma oraz jego związki z Olsztynem i regionem.

Olsztyn wyróżniono w nowej kategorii konkursowej – Samorządowy Lider ...

Olsztyn… nad Odrą!

Warto osobiście przekonać się, że rzeczywistość jest ciekawsza od internetowych przewodników - mówi Krzysztof Otoliński, dyrektor ratuszowego Biura Promocji i Turystyki olsztyńskiego ratusza – W Szczecinie w trakcie Pikniku nad Odrą będziemy osobiście przekonywać, że warto przyjechać do Olsztyna.

Festiwal Podróży i Czasu Wolnego, czyli Piknik nad Odrą odbywa się na ...

Kortowiada, Kortowiada!

Kortowiada to jeden z największych festiwali studenckich w Polsce. W tym roku odbędzie się już po raz 61! Tegoroczne olsztyńskie juwenalia potrwają od 1 do 4 czerwca. Na plaży przy Jeziorze Kortowskim w Olsztynie wystąpią m.in. Kaśka Sochacka, Baranovski, Happysad, Vito Bambino, Kwiat Jabłoni i Enej.

Kortowiada to wydarzenie, które nie mieści się w ramach tradycyjnie ...

1 2 3 4 5 > >>
z
74
Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"