Idż do treści

Omega Hotel

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

Описание объекта

Sielska 4A Olsztyn

  • с животными
  • для инвалидов
  • WC
  • Оплата картой
  • Вегетарианская кухня
  • Региональная кухня
  • велосипедная парковка
  • Обслуживание на иностранном языке
  • место для детей

Atutem trzygwiazdkowego hotelu są piękne widoki na jezioro Ukiel i zielone otoczenie. Choć położony blisko centrum miasta, gwarantuje odpoczynek z dala od jego zgiełku. Dzięki temu dobrze poczują się tutaj zarówno turyści z dziećmi, jaki i osoby podróżujące służbowo.


Komfortowy pobyt zapewnia także wyposażenie hotelu i świadczone przez niego usługi. Goście mają do dyspozycji 97 pokoi o urozmaiconym standardzie. Dostępne są 1- i 2-osobowe pokoje typu standard, superior i deluxe – wszystkie przestronne, z własną łazienką, wyposażone w wygodne łóżka, biurka, telewizję i darmowy dostęp do internetu.
Śniadania podawane są w hotelowej restauracji w formie bufetu szwedzkiego, a inne posiłki w ciągu dnia (godz. 12.30-22.00) serwowane według propozycji w karcie. Do dyspozycji gości jest bar, a latem również kameralne miejsce z grillem.


Rodzinne rozrywki i udogodnienia


Hotel jest przygotowany na wizyty rodzin z dziećmi i zapewnia im wiele atrakcji: plac zabaw z huśtawkami i zjeżdżalniami, a nawet tyrolką, trampoliną czy dmuchanym zamkiem. Wewnątrz budynku urządzono Klub Malucha i organizowane są zabawy prowadzone przez animatorki. Propozycją dla starszych dzieci są m. in. gra w bilard, piłkarzyki czy tenisa stołowego.
Goście mogą liczyć na specjalne łóżeczka dla maluchów, krzesełka w restauracji czy czajnik w pokoju. Podjazdy i automatycznie otwierane drzwi stanowią udogodnienie dla osób z wózkami dziecięcymi czy niepełnosprawnych.


Dla aktywnego wypoczynku i biznesu


W sezonie letnim w hotelu można wypożyczyć sprzęt sportowy, a niezależnie od pogody – złożyć wizytę w gabinecie masażu. Na pobliskiej plaży działa wypożyczalnia sprzętu wodnego. Można też skorzystać z boiska do siatkówki plażowej, przejażdżek quadami czy luksusową limuzyną.
Do dyspozycji klientów biznesowych są sale konferencyjne o łącznej powierzchni 950 mkw., wyposażone w sprzęt do prowadzenia prezentacji, nagłośnienie i oświetlenie.


Cennik pokoi 

 

kontakt

Телефон: 0048 89 522 05 00, 0048 89 522 05 43
www: http://www.omegahotel.pl
Адрес электронной почты: hotel@omegahotel.pl


Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"