Idż do treści

Klub Jeździecki „Marengo”

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

Описание объекта

Kardynała Stanisława Hozjusza 14A Olsztyn

Tak jak piękny był koń Napoleona Bonapartego, nazwany przez niego Marengo od miejsca zwycięskiej bitwy, tak piękne są wszystkie rumaki w olsztyńskiej stadninie noszącej tę samą nazwę. Każdy, kto zechce się o tym przekonać, wcale nie musi poprzestawać na ich oglądaniu.


Klub „Marengo” to miejsce, w którym można skorzystać z przejażdżki konnej wierzchem lub bryczką po urokliwych, podolsztyńskich lasach. Swoje umiejętności hippiczne sprawdzą tutaj zarówno doświadczeni jeźdźcy, jak i zupełni amatorzy. Podczas zwiedzania stajni można również zobaczyć kuce walijskie i szetlandzkie oraz samemu karmić zwierzęta, co z pewnością będzie niemałą frajdą dla najmłodszych.


Stadnina zajmuje się organizacją imprez okolicznościowych w domu biesiadnym lub przy ognisku, poprzedzonych przejażdżkami, kuligami, pokazami folklorystycznymi lub występami zespołów ludowych.kontakt

Телефон: 0 604 492 054
www: http://www.marengo.mazury.pl
Адрес электронной почты: marengo-mazury@go2.pl


Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"