Idż do treści

Family Bowling Center – Kręgielnia Ten#code na Jarotach

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

Описание объекта

Jana Boenigka 29 Olsztyn

Gra w kręgle – doskonały sposób na aktywny wypoczynek po pracy i ponowne naładowanie się energią – sam, ze znajomymi, z rodziną. Kręgielnia to świetne miejsce do zabawy, rywalizacji i poprawy sprawności dla wszystkich niezależnie od wieku.

Family Bowling Center to nowoczesna ośmiotorowa kręgielnia  tory, kule, kręgle, maszyny do ustawiania kręgli oraz system obliczania i zobrazowania zdobytych punktów składają się na najwyższej jakości wyposażenie torów oraz osprzęt firmy AMF. Kręgielnia posiada również profesjonalną maszynę do smarowania torów, która jest w stanie zapewnić grę na bardzo wysokim poziomie.

Na terenie Family Bowling Center czynny jest bar z napojami i przekąskami (dostępny jest również catering). Można skorzystać z cymbergaja, piłkarzyków, darta (2 maszyny) oraz bilardu (4 stoły). Kręgielnia oferuje szereg zniżek, a także miłą i fachową obsługę, oferującą instruktaż oraz pomoc! Istnieje możliwość wcześniejszego otwarcia kręgielni po dokonaniu w dniach poprzedzających rezerwacji. O godzinie zamknięcia decyduje ostatni klient korzystający z torów bowlingowych.

Dla uczestników akcji Nocujesz-zyskujesz! obiekt oferuje 20% zniżki na pierwszą godzinę i 25% zniżki na drugą godzinę gry (wymagana wcześniejsza rezerwacja).

Godziny otwarcia

poniedziałek: 12:00 - 22:00
wtorek: 12:00 - 22:00
środa: 12:00 - 22:00
czwartek: 12:00 - 22:00
piątek : 12:00 - 00:00
sobota: 10:00 - 00:00
niedziela: 12:00 - 22:00

kontakt

Телефон: +48 89 527 16 00
www: http://www.familybowling.olsztyn.pl/
Адрес электронной почты: biuro@familybowling.olsztyn.pl


Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"