Idż do treści

Basen OSiR

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

Описание объекта

Mariańska 1

Niewątpliwą zaletą nowego basenu olsztyńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji jest jego położenie w samym sercu miasta, w bliskim sąsiedztwie starówki oraz Parku Centralnego.

Z tej krytej pływalni mogą korzystać zarówno osoby dobrze radzące sobie w wodzie, jak i te, które pragną doskonalić swoje umiejętności pływackie. Na terenie kompleksu znajduje się basen o wymiarach 25 na 8 m oraz sala sportowa przeznaczona do gry w piłkę siatkową czy koszykową.

Na basenie prowadzone są zajęcia z wodnego aerobiku. Z kolei kobiety w ciąży mogą wziąć udział w programie ćwiczeń, który ułatwi im zachowanie zdrowia i kondycji w tym ważnym dla nich okresie. Dla zainteresowanych dzieci organizowane są zajęcia nauki pływania, prowadzone przez trenerów doświadczonych w pracy z najmłodszymi.
Aktualne cennik.

Godziny otwarcia

sobota: 10:00 - 18:00
niedziela: 10:00 - 18:00

kontakt

Телефон: 0048 519-566-149
www: http://www.osir.olsztyn.pl


Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"