Idż do treści

Pierogarnia „Leśny Zakątek” (ul. Partyzantów)

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

Описание объекта

Partyzantów 31 Olsztyn

  • Вегетарианская кухня

Domowe, mazurskie pierogi w sercu Warmii? Jak najbardziej! Najwygodniej mają turyści, bo wystarczy pięć minut spaceru z dworca Olsztyn Główny i trafiają do krainy pierogów „jak u mamy”.

Do „Leśnego Zakątka” pierogi przyjeżdżają codziennie z noszącego tę samą nazwę pensjonatu w mazurskim Spychowie. Tu każdego dnia są lepione według tradycyjnych receptur, jak za dawnych czasów w babcinych kuchniach – bez zagęstników i konserwantów.

W ofercie znajdziemy pierogi z rozmaitym nadzieniem: od klasycznych z mięsem, kapustą i grzybami, przez te z soczewicą, kaszą gryczaną i szpinakiem, po nadziewane egzotycznym gyrosem. Oprócz pierogów kupimy tu m.in. krokiety, pyzy czy kopytka z boczkiem.

Pierogami można delektować się na miejscu lub zabrać je na wynos. „Leśny Zakątek” oferuje również możliwość zamówienia większych porcji, które uświetnią świąteczne stoły czy wzbogacą menu domowych uroczystości.

Godziny otwarcia

poniedziałek: 00:00 - 00:00
wtorek: 00:00 - 00:00
środa: 00:00 - 00:00
czwartek: 00:00 - 00:00
piątek : 00:00 - 00:00

kontakt

Телефон: +48 89 622 52 91, +48 538 661 844


Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"