Idż do treści

Restauracja „Panorama”

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

Описание объекта

al. Warszawska 119 10-701 Olsztyn

  • WC
  • Оплата картой
  • Региональная кухня
  • hotspot

Restauracja mieści się w Hotelu HP Park i niewątpliwie jest jego mocną stroną. Do skosztowania przyrządzonych w swojej kuchni specjałów zaprasza jednak nie tylko gości hotelowych, ale wszystkich miłośników dobrego smaku. Każdemu też z dumą prezentuje panoramę, która roztacza się z wnętrza przeszklonego lokalu.


Dzień warto tu rozpocząć od pożywnego śniadania, które kucharz może przygotować na naszych oczach w formule live cooking. W karcie dań, komponowanej w harmonii z porami roku, znajdziemy przysmaki tradycyjnej kuchni regionalnej i europejskiej. Na deser polecane są ciasta, wypiekane na miejscu według tradycyjnych receptur. Niedzielne szwedzkie stoły pod nazwą „Grand Buffet” przyciągają na wspólne obiady całe rodziny. Restauracja zajmuje się również organizacją imprez okolicznościowych i towarzyskich, a latem proponuje biesiady przy grillu na tarasie.

kontakt

Телефон: +48 89 524 06 04
www: http://www.olsztyn.hotelepark.pl/restauracja
Адрес электронной почты: hpolsztyn@hotelepark.pl


Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"