Idż do treści

Restauracja Pod Żaglami ANTOM

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

Описание объекта

Zientary-Malewskiej 20 10-305 Olsztyn

  • для инвалидов

Restauracja Pod Żaglami ANTOM zdążyła się już solidnie zakotwiczyć na olsztyńskiej mapie gastronomicznej. To rodzinne przedsięwzięcie, które działa już od 1989 r. Lokal specjalizuje się w potrawach kuchni staropolskiej i warmińskiej. Jednak, jak zapewniają restauratorzy, tutejsi kucharze gotowi są spełnić każde kulinarne życzenia.


„Pod Żaglami” dysponuje salą bankietową, w której często organizowane są rozmaite przyjęcia, jak wesela, komunie, osiemnastki, andrzejki, a także stypy. W okresie karnawału i nie tylko odbywają się tu disco dancingi. Restauracja oferuje również usługi cateringowe i serwuje posiłki regeneracyjne z dowozem do firm. Na niższej kondygnacji lokalu znajduje się klub bilardowy. Jako ciekawostkę warto dodać, że w 2010 r. lokal przeszedł „kuchenną rewolucję” w telewizyjnym show Magdy Gessler.


Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"