Idż do treści

Bar „Rodzynek”

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

Описание объекта

Wojska Polskiego 83 Olsztyn

  • Вегетарианская кухня

„Jedyny rodzynek w mieście” – reklamuje się ów lokal, ostatni w Olsztynie z powodzeniem kontynuujący dobrą tradycję dawnych barów mlecznych. Oferuje szeroki wybór dań kuchni polskiej, zarówno mięsnych, jak i jarskich.


Atutem lokalu są zarówno niskie ceny, jak i szybka obsługa. Mimo to nie serwuje się tutaj dań typu fast food. Posiłki są takie, jak przygotowane w domu – smaczne i świeże. Do tego każdy może skomponować sobie swój własny zestaw – do wyboru jest kilka rodzajów zup, różne potrawy mięsne i jarskie oraz dodatki – ziemniaki, kasze, ryż makarony i rozmaite surówki, a do picia kompot, herbata, kawa i zimne napoje.


Posiłek można zjeść na miejscu przy jednym z dziesięciu czteroosobowych stolików, choć trzeba wziąć pod uwagę, że w porze obiadowej jest tu dość tłoczno. Dania można zamówić także na wynos.Godziny otwarcia

poniedziałek: 09:00 - 18:00
wtorek: 09:00 - 18:00
środa: 09:00 - 18:00
czwartek: 09:00 - 18:00
piątek : 09:00 - 18:00
sobota: 09:00 - 16:00

kontakt

Телефон: 0048 89 535 84 56
www: http://www.barrodzynek.pl
Адрес электронной почты: barrodzynek@gmail.com


Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"