Idż do treści

Zajazd „Eljan”

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

Описание объекта

Lubelska 47

  • hotspot
  • Обслуживание на иностранном языке

Zajazd mieści się w budynkach zespołu dworsko-folwarcznego wzniesionych z czerwonej cegły i drewna w 1912 r. nad jeziorem Track. Wokół rośnie wiele starych drzew – dębów i kasztanowców. W dużym ogrodzie znajdują się oczka wodne, fontanny, ławeczki.

Zajazd oferuje blisko 90 miejsc noclegowych. Każdy pokój ma łazienkę z prysznicem, telewizor, radio i dostęp do internetu. Do dyspozycji gości jest przestronny taras. Posiłki to podawane w formie szwedzkiego stołu śniadania oraz kolacje na ciepło. Oprócz tego w sezonie letnim oferowane są dania z grilla.

„Eljan” słynie z organizacji imprez okolicznościowych, przede wszystkim wesel. Dodatkową atrakcją są przejażdżki bryczką czy zimą saniami, zaprzęgniętymi w konie ze stadniny należącej do właścicieli zajazdu. Goście zmotoryzowani mogą korzystać z parkingu. Monitorowany obiekt objęty jest całodobową ochroną. Obsługa posługuje się językiem niemieckim.

 

 

kontakt

Телефон: 0048 606 301 348, 0048 604 466 785
www: http://www.salaweselna.witryna.info
Адрес электронной почты: noclegi.olsztyn@wp.pl


Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"