Idż do treści

Restauracja McDonald’s

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

Описание объекта

Lubelska 10B Olsztyn

  • WC
  • Оплата картой
  • hotspot
  • место для детей

Lokal McDonald’s przy dworcu głównym to jedna z ponad 300 restauracji szybkiej obsługi działających pod tym szyldem w Polsce i jedna z dwóch w Olsztynie. Należy do międzynarodowej sieci i urządzona jest w charakterystycznym dla niej nowoczesnym stylu.

Jej specjalnością są dania typu fast food. Główne miejsce w menu zajmują kanapki – z bułek z sezamem bądź pszennych placków – z hamburgerami przyrządzanymi z wołowiny, drobiu lub ryb. Poza nimi można tu zjeść porcje kurczaka, frytki, sałatki czy desery i napić się gorących lub zimnych napojów. Z myślą o dzieciach w ofercie znajdują się specjalne zestawy z zabawkami.

Ze względu na lokalizację w pobliżu dworca PKP i PKS restauracja jest miejscem często odwiedzanym przez turystów. Udogodnieniem dla podróżnych jest także całodobowo dostępna obsługa McDrive, dzięki której można zamówić dania, nie wysiadając z samochodu.

Godziny otwarcia:
codziennie: 07.00-24.00 (sala)
non stop (McDrive)

 

kontakt

Телефон: +48 694 496 055
www: http://www.mcdonalds.pl


Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"