Idż do treści

Wypożyczalnia rowerów w sklepie Czesława Ciućkowskiego

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

Описание объекта

Lubelska 41e, Olsztyn

Zwiedzanie na rowerze jest jednym z najlepszych sposobów poznawania Olsztyna i całej Warmii. W mieście rozwija się sieć ścieżek rowerowych, a szlaki, drogi polne i leśne w okolicach są wręcz wymarzone dla osób lubiących kontakt z naturą. Dwa kółka wypożyczone w salonie rowerowym Czesława Ciućkowskiego pozwolą każdemu na spełnianie marzeń o rowerowych wycieczkach.


Na chętnych czeka tu 15 rowerów średniej klasy, różnych rozmiarów i typów, od turystycznych po górskie. Jednoślady są wyposażone w wymagane przepisami oświetlenie. Grupa powyżej 10 osób ma możliwość zamówienia pojazdów pod wskazany adres. Wypożyczalnia funkcjonuje cały rok, a w sezonie letnim zamykana jest godzinę później.
Koszt wypożyczenia roweru to 10 zł za godzinę, za dobę zapłacimy 35 zł. Wypożyczający zobowiązany jest do uiszczenia kaucji w wysokości 300 zł.

kontakt

Телефон: +4889 534 36 89
www: http://www.roweryciuckowski.pl/category/oferta/wypozyczalnia-rowerow
Адрес электронной почты: cc.salonrowerowy@wp.pl


Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"