Idż do treści

Pub „Vinyl”

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

Описание объекта

Piastowska 4A Olsztyn

  • WC

W położonym na Starym Mieście pubie panuje wyjątkowy, oldschoolowy klimat. A to za sprawą specyficznej muzyki i oryginalnego wystroju wnętrza w stylu retro.


Na co dzień z głośników dobiegają charakterystyczne dźwięki pochodzące z płyt winylowych, a ściany pokrywają okładki albumów sprzed lat. Goście mogą delektować się tu wieloma napojami, z których prawdziwym hitem jest Vinyl Beer, przygotowywany w niewielkim, regionalnym browarze. Dzięki temu po przekroczeniu progu każdy może poczuć się tutaj, jakby cofnął się w czasie o kilkadziesiąt lat.


Pub ma również niecodzienną ofertę dla kinomaniaków, którzy przy barze mogą oglądać kreskówki i filmy nieme. Organizowane są tu także koncerty i imprezy tematyczne. Do atrakcji pubu należą lotki czy piłkarzyki. Istnieje tu możliwość zarezerwowania stolika. W cieplejszych miesiącach przez pubem pojawia się ogródek.

Godziny otwarcia

poniedziałek: 16:00 - 02:00
wtorek: 16:00 - 02:00
środa: 16:00 - 02:00
czwartek: 16:00 - 04:00
piątek : 16:00 - 04:00
sobota: 16:00 - 04:00
niedziela: 16:00 - 02:00

kontakt

Телефон: 0 666 247 218
www: http://www.facebook.com/vinylpubolsztyn


Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"