Idż do treści

Pub „Stara Fabryka”

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

Описание объекта

Hugona Kołłątaja 15 Olsztyn

  • WC

Stara Fabryka zlokalizowana jest na skraju Starego Miasta, nad Łyną, tuż obok mostu św. Jana. Pub jest miejscem, w którym jak nigdzie można odpocząć po pracy, a przez weekend wyszaleć się przy dobrym koncercie lub naładować pozytywnie na parkiecie w trakcie jednej z wielu tematycznych imprez.

Stara Fabryka z założenia jest miejscem, gdzie czas biegnie swoim rytmem, a barmani z radością polewają napoje wysokoprocentowe. Sporych rozmiarów pomieszczenia oferują dobrą zabawę i niezapomniane przeżycia. Dla tych, którzy nie czują się pewnie na parkiecie są loże z miękkimi kanapami.

Letnimi wieczorami na świeżym powietrzu często odbywają się tu koncerty jazzowe, szantowe i rockowe. Muzyczne występy na żywo organizowane są również wewnątrz lokalu, bez względu na porę roku. Goszczą tu także imprezy okolicznościowe i integracyjne oraz spotkania karaoke. Istnieje możliwość rezerwacji stolika.
Godziny otwarcia

poniedziałek: 12:00 - 01:00
wtorek: 12:00 - 02:00
środa: 12:00 - 02:00
czwartek: 12:00 - 03:00
piątek : 12:00 - 03:00
sobota: 12:00 - 03:00
niedziela: 12:00 - 01:00

kontakt

Телефон: +48 572 649 959
www: https://pl-pl.facebook.com/pg/StaraFabryka.Olsztyn
Адрес электронной почты: fabrykastara@gmail.com


Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"