Idż do treści

Hotel Wileński

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

Описание объекта

Ryszarda Knosały 5

Czterogwiazdkowy hotel położony jest w centrum Olsztyna, nieopodal Starego Miasta i dawnej dzielnicy przemysłowej. Jego nazwa odnosi się do tradycji kresowych – gościnności oraz pysznej, charakterystycznej kuchni.

Datę powstania gmachu szacuje się na początek XX w. Pierwotnie należał on do właściciela położonego nieopodal tartaku. Mieszkała tutaj elita ówczesnego Olsztyna, a każde piętro stanowiło oddzielny apartament.
Budynek odrestaurowano w 2011 r. z zachowaniem detali neoklasycystycznej fasady, co nadaje mu niepowtarzalny klimat. Dolną część elewacji pokryto żłobkowatym tynkiem. Zwieńczeniem bryły jest okazały taras z kolumnadą.

Dla turystów i biznesu

Do dyspozycji gości pozostaje 27 stylowo urządzonych pokoi 1- i 2-osobowych, w tym o podwyższonym standardzie, EKO – bez urządzeń elektrycznych emitujących promieniowanie, jak również ekskluzywny apartament wileński oraz pokój przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Pokoje wyposażone są w telewizory LCD, minibarek, dostęp do internetu.

Hotel udostępnia pięć sal o powierzchni od 15 do 150 mkw., przystosowanych do prowadzenia szkoleń, konferencji czy warsztatów. Zapewnia również obsługę cateringową takich przedsięwzięć.

Dobre miejsce na imprezę

Na terenie kompleksu hotelowego znajduje się strefa SPA oferująca relaksacyjne kąpiele w jacuzzi, masaże, aromaterapię i szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych całego ciała.
Obiekt jest otwarty na przyjmowanie zarówno gości indywidualnych, jak i większych grup. Na jego terenie organizowane są imprezy okolicznościowe – wesela, przyjęcia rodzinne i towarzyskie. W hotelu działa Restauracja Wileńska serwująca specjały kuchni kresowej oraz europejskiej. Odbywającym się tutaj cyklicznie występom gwiazd polskiej estrady towarzyszą bankiety ze smakołykami.

Cennik pokoi.

 

kontakt

Телефон: +48 89 535 01 22
www: http://www.hotelwilenski.com/
Адрес электронной почты: hotel@hotelwilenski.com


Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"