Idż do treści

Cukiernia „Śnieżka”

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

Описание объекта

Franciszka Barcza 7 Olsztyn

  • место для детей

„Śnieżka” to cukiernia połączona z kawiarnią, zlokalizowana na osiedlu mieszkaniowym Nagórki. Niewielki lokal charakteryzuje się wystrojem w stylu retro, który zapewnia gościom nastrojową i kameralną atmosferę.


W ofercie „Śnieżki” znajdują się różnego rodzaju ciasta, serniki, rolady i torty. Dużą popularnością cieszą się też wyroby ciastkarskie: kremowe babeczki, napoleonki, szarlotki, kokosanki czy rogaliki oraz desery i lody włoskie. Wszystkie produkty przygotowywane są w oparciu o własne, sprawdzone receptury przez profesjonalnych cukierników. W lokalu do słodkości można zamówić kawę, herbatę lub koktajl.


Specjalnością cukierni są ozdobne ciasta i wielopoziomowe torty weselne. Zamawiający ma możliwość wybrania ciasta w dowolnym kształcie. Wszystkich słodkich specjałów można spróbować na miejscu albo poprosić o ich zapakowanie na wynos.Godziny otwarcia

poniedziałek: 10:00 - 19:00
wtorek: 10:00 - 19:00
środa: 10:00 - 19:00
czwartek: 10:00 - 19:00
piątek : 10:00 - 19:00
sobota: 10:00 - 19:00
niedziela: 10:00 - 19:00

kontakt

Телефон: 0048 89 542 87 03
www: http://www.cukierniaolsztyn.com.pl
Адрес электронной почты: biuro@cukierniaolsztyn.com.pl


Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"