Idż do treści

Piwiarnia „Warki”

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

Описание объекта

Staromiejska 14

  • WC
  • Оплата картой
  • Вегетарианская кухня

Zlokalizowana na Starym Mieście piwiarnia to jeden z dwóch tego typu lokali w Olsztynie (drugi mieści się przy ul. Żołnierskiej). Na jego górnym poziomie znajduje się sala z barem, na dolnym zaś – przestronne pomieszczenie dla palących.

Oprócz piwa marki patronackiej, sprzedawanego na kufle, dzbany oraz metry, można tu skosztować również innych gatunków piw oraz alkoholi. Zgłodniałym kuchnia oferuje dania zarówno w formie ciepłych przekąsek, takich jak: zapiekanki, frytki, hamburgery, hot-dogi, jak i dań na większy apetyt (gyros, shoarma, placki ziemniaczane).

W każdym pomieszczeniu na ścianach wisi klika telewizorów LCD, dzięki czemu fani sportu mogą wspólnie kibicować ulubionym drużynom i zawodnikom. W każdy czwartek w lokalu odbywają się imprezy karaoke. W weekendy często można posłuchać tutaj muzyki na żywo w wykonaniu olsztyńskich kapel. W sezonie letnim do dyspozycji gości oddawany jest klimatyczny ogródek od strony Targu Rybnego.Godziny otwarcia

poniedziałek: 14:00 - 02:00
wtorek: 14:00 - 02:00
środa: 14:00 - 02:00
czwartek: 14:00 - 02:00
piątek : 14:00 - 02:00
sobota: 14:00 - 02:00
niedziela: 14:00 - 02:00

kontakt

Телефон: +48 89 535 00 22
www: http://www.facebook.com/piwiarnia.olsztyn
Адрес электронной почты: olsztyn2@warka.pl


Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"