Idż do treści

Restauracja Włoska „Park Cafe”

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

Описание объекта

ul. Radiowa 28a 10-208 Olsztyn

  • WC
  • Оплата картой
  • Вегетарианская кухня
  • место для детей

Jeśli ktoś ma ochotę przenieść się kulinarnie do słonecznej Italii, „Park Cafe” będzie dobrym wyborem. Restauracja jest zlokalizowana na skraju zabudowy dzielnicy Zatorze, w Parku Jakubowo i bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu Lasu Miejskiego.
Główna, klimatyzowana sala w kształcie rotundy urządzona została ze smakiem i elegancją, a jej wystrój utrzymany jest w ciepłych, stonowanych barwach. Tworzy to relaksujący klimat, w którym włoskie specjały smakują wyjątkowo. Co ciekawe, za ich przyrządzanie odpowiada szef kuchni rodem z Włoch, który kulinarne rzemiosło poznawał w rzymskich restauracjach.
A tutejsze menu prezentuje się naprawdę ciekawie – królują w nim oryginalne włoskie dania mięsne i rybne, makarony, zupy, sałaty, zimne i ciepłe przystawki. Uzupełniają je desery, wina i napoje bezalkoholowe.
Potrawy przyrządzane są z naturalnych i świeżych składników. Wśród propozycji lokalu coś dla siebie znajdą wegetarianie, a także dzieci, dla których przygotowano kilka specjalnych dań. W restauracji organizowane są imprezy okolicznościowe, bankiety, spotkania towarzyskie i służbowe. Większej liczbie gości lokal oferuje specjalne menu. Stolik można tu zarezerwować telefonicznie, a w okresie letnim spożywać posiłki w ogródku, z którego roztacza się malowniczy widok na park.

Godziny otwarcia

poniedziałek: 11:00 - 22:00
wtorek: 11:00 - 22:00
środa: 11:00 - 22:00
czwartek: 11:00 - 22:00
piątek : 11:00 - 22:00
sobota: 11:00 - 22:00
niedziela: 11:00 - 21:00

kontakt

Телефон: +48 698 172 558
www: http://www.park-cafe.pl


Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"