Idż do treści

Bar „Twój Przepis”

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

Описание объекта

Janowicza 3e, Olsztyn

  • WC

Nazwany „restauracją bufetową” bar z dziesięcioma stolikami jest zlokalizowany w pobliżu głównej arterii komunikacyjnej dzielnicy Jaroty. Specjalizuje się w domowych obiadach, serwowanych w rodzinnej atmosferze.
Każdego dnia kuchnia proponuje inne menu. Zazwyczaj są to dwie zupy do wyboru i kilka rodzajów drugich dań z surówkami. Do tego podawane są podstawowe napoje i domowe ciasta. Przygotowywane ze świeżych produktów potrawy serwowane są od ręki, do spożycia na miejscu. Dowóz jest możliwy tylko przy większych zamówieniach (powyżej 10 osób).
Zainteresowani mogą korzystać z wygodnych abonamentów obiadowych (na sześć dowolnych dni w ciągu miesiąca), dzięki czemu w cenie drugie dania otrzymują także zupę i kompot.
Lokal organizuje przyjęcia okolicznościowe: rodzinne czy biznesowe. Aktualne menu na każdy dzień można znaleźć na jego stronie internetowej.

Godziny otwarcia

poniedziałek: 11:00 - 19:00
wtorek: 11:00 - 19:00
środa: 11:00 - 19:00
czwartek: 11:00 - 19:00
piątek : 11:00 - 19:00
sobota: 11:00 - 17:00


Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"