Idż do treści

Bar „Burger House”

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

Описание объекта

Plac Konstytucji 3 Maja 1, Olsztyn

  • Вегетарианская кухня

Bar szybkiej obsługi znajduje się w hali dworca głównego PKP. Swoim klientom serwuje dania wyłącznie na wynos.


W ofercie lokalu można znaleźć hamburgery przyrządzane na wiele sposobów z różnymi dodatkami. Dużą popularnością cieszą się również hot-dogi, kanapki greckie, a także wrapy, czyli rolowane kanapki z mięsem, warzywami i sosami. Osobną kategorię menu stanowią sałatki na bazie świeżych warzyw, proponowane w wersji wegetariańskiej lub z grillowanym kurczakiem. Serwowany jest także kebab, który można zamawiać w grubej, chrupiącej, opiekanej bułce lub podany na talerzu z surówką i dużą porcją frytek. Aby zaspokoić większy głód, warto wybrać jeden z kilku gotowych zestawów.


Osoby czekające na pociąg zaopatrzą się tu w zimny napój na drogę. Podawana jest również kawa, herbata i gorąca czekolada.

Godziny otwarcia

poniedziałek: 00:00 - 00:00
wtorek: 00:00 - 00:00
środa: 00:00 - 00:00
czwartek: 00:00 - 00:00
piątek : 00:00 - 00:00
sobota: 00:00 - 00:00
niedziela: 00:00 - 00:00

kontakt

Адрес электронной почты: galera88@wp.pl


Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"