Idż do treści

Bar „Kebab Pod Palmami”

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

Описание объекта

Dworcowa 31 Olsztyn

  • Вегетарианская кухня

Bar szybkiej obsługi dla miłośników niedrogiego jedzenia, zlokalizowany o kilkanaście minut spacerem od centrum miasta i dworca głównego. Wewnątrz znajduje się kilka stolików, a w cieplejszych miesiącach przed barem powstaje niewielki ogródek z dodatkowymi miejscami.


Jak sama nazwa wskazuje, specjalnością lokalu jest kebab, proponowany w kilku wariantach smakowych. Bez względu na rodzaj przysmaku, zamawiający ma możliwość wyboru grubości bułki oraz jednego z czterech jej rozmiarów. Kebab można też zamówić na talerzu w zestawie z frytkami, surówką i zimnym napojem. Popularne są tu również hamburgery komponowane z dodatkami i sosami wybranymi przez klienta. W ofercie lokalu znalazły się też cztery rodzaje zapiekanek, tortille, frytki, kilka rodzajów sałatek, hot-dogi w postaci standardowej i w wersji francuskiej. Wszystkie pozycje z menu można zamawiać również jako bezmięsne.


„Kebab Pod Palmami” prowadzi sprzedaż także na wynos. Istnieje możliwość wcześniejszego zamówienia posiłku przez telefon i odebranie go na miejscu.

Godziny otwarcia

poniedziałek: 11:00 - 22:00
wtorek: 11:00 - 22:00
środa: 11:00 - 22:00
czwartek: 11:00 - 22:00
piątek : 11:00 - 22:00
sobota: 11:00 - 22:00
niedziela: 12:00 - 20:00

kontakt

Телефон: 0048 537 589 045
www: http://www.facebook.com/kebab.pod.palmami
Адрес электронной почты: kebab.ols@wp.pl


Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"