Idż do treści

Bar „Malta Bistro”

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

Описание объекта

Michała Oczapowskiego 1A Olsztyn

  • WC
  • Оплата картой
  • Вегетарианская кухня

Lokal w miasteczku uniwersyteckim w Kortowie, który proponuje tradycyjne dania obiadowe i posiłki typu fast food. Jego dużą zaletą jest zmieniające się co jakiś czas menu, dzięki czemu stali klienci nie mogą narzekać na kulinarną nudę. W barze znajduje się kilkanaście stolików, a elementem wystroju, który buduje w nim miłą atmosferę, są kolorowe poduszki na parapetach.


W menu można znaleźć duży wybór makaronów, naleśniki czy wrapy. W ofercie obiadowej pojawiają się również pierogi, gołąbki i zupy. Specjalnością „Malta Bistro” są jednak kanapki, podawane w postaci tradycyjnej i w wersji na gorąco. Ze względu na dużą liczbę składników, nazwane zostały kanapkami XXL. Dla konsumentów przygotowano je w wielu różnych wariantach smakowych, aby każdy mógł wybrać coś dla siebie. W ofercie znalazły się również słodkie desery, tosty i sałatki podawane w specjalnych opakowaniach, dzięki którym łatwo można zabrać je ze sobą. Poszczególne dania na życzenie mogą być przygotowane w wersji wegetariańskiej.


Godziny otwarcia

poniedziałek: 09:00 - 17:00
wtorek: 09:00 - 17:00
środa: 09:00 - 17:00
czwartek: 09:00 - 17:00
piątek : 09:00 - 17:00
sobota: 09:00 - 17:00
niedziela: 09:00 - 17:00

kontakt

Телефон: 0048 501 442 594
www: http://www.facebook.com/maltabistro
Адрес электронной почты: olsztyn@maltacafe.pl


Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"